Szukasz wyjątkowego miejsca na Białołęce, gdzie pizza smakuje jakby została zrobiona we Włoszech, a atmosfera przywodzi na myśl wakacje? Witamy się w restauracji Taka Sytuacja Dniem i Nocą, która działa w rejonie Tarchomina. 

Pizza Tarchomin Białołęka

Pizzeria, którą prowadzimy to doskonałe połączenie jakości, smaku oraz estetyki, którą widać zarówno w naszych wnętrzach, jak i na talerzach. Uwielbiamy rozpieszczać naszych gości, dlatego każda serwowana pizza powstaje ze starannie wyselekcjonowanych składników najlepszego gatunku. Nie są to produkty dostępne w supermarkecie czy osiedlowym sklepie, lecz sprowadzane z oryginalnych włoskich manufaktur. 

Od mąki na ciasta, przez elementy sosów i oliwy – mamy wszystko, co potrzebne do tego, by w Warszawie, na Białołęce serwować pizzę niczym z prawdziwej włoskiej trattorii. Robimy to z największą radością oraz pasją, bo kochamy dobrze gotować i smacznie jeść. Cieszymy się, mogąc dzielić się tymi doświadczeniami z Tobą. 

Spróbuj pysznej włoskiej pizzy – Tarchomin

Bez względu na to, czy pracujesz, mieszkasz czy jesteś przejazdem na Białołęce – zatrzymaj  się na sycący lunch w naszej pizzerii. A może planujesz wyjątkowy wieczór z ukochaną? Spotkanie z przyjaciółmi? Dobra pizza i wyborne wino będą ku temu doskonałą okazją. Już teraz skontaktuj się z nami, aby zarezerwować stolik w naszej restauracji na Tarchominie dla siebie i swoich bliskich. 

Taka Sytuacja Dniem i Nocą to lokal dobrze znany w Tarchominie. Pizzeria, którą prowadzimy ma wszystkie cechy lokalu, do którego chętnie zaglądają nawet Włosi. Goście doceniają nas za pasję, talent, zaangażowanie, autorskie przepisy i wreszcie brak jakichkolwiek kompromisów w sprawie składników oraz ich jakości. 

Jeszcze u nas nie jadłeś? Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia pizzerii, która ma szansę stać się Twoim ulubionym miejscem na kulinarnej mapie Warszawy. Serwujemy nie tylko codzienne menu, ale też organizujemy imprezy w prawdziwie włoskim klimacie. Takie wydarzenia pozostają w pamięci na zawsze! 

Zamknij

Zamówienie