Organizacja imprez okolicznościowych

W naszym wnętrzu zorganizowaliśmy już wiele imprez okolicznościowych. Przy naszych stołach spotykają się zarówno wielopokoleniowe rodziny, współpracownicy, grupki przyjaciół i pasjonaci różnych zajęć. We wspólnym świętowaniu ważne jest nie tylko to, kiedy i z kim, ale też – gdzie ono się odbędzie?

Cieszymy się, że różne ważne chwile możemy celebrować wspólnie – przeżywamy razem Wasze urodziny, wesela, zawodowe awanse, rocznice i szkolne osiągnięcia.

Niezapomniane przyjęcia okolicznościowe – Białołęka, Tarchomin i okolice

Spotkania w szerszym gronie najbliższych nam osób to wyjątkowy czas, gdy dzielimy się radością przebywania ze sobą i wymiany myśli. W Takiej Sytuacji łączy Was jeszcze przyjemność płynąca z kosztowania dań dopasowanych idealnie do Waszych upodobań kulinarnych i podana w sposób podkreślający uroczysty charakter przyjęcia okolicznościowego. Nasza kuchnia łączy w sobie dobrze znane Polakom domowe smaki tradycyjnych dań oraz nowoczesne spojrzenie na kompozycję potraw, które mają zachwycać aromatem, smakiem i wyglądem. 

Organizujemy imprezy okolicznościowe o różnym charakterze, m.in.:

Gwarantujemy, że przyjęcie zorganizowane przez Taką Sytuację na długo zapadnie w pamięć Waszym i naszym gościom. 

Zapraszamy także rodziny na spokojne spotkania w charakterze konsolacji. Kameralna atmosfera pozwoli wszystkim gościom wspólnie się wyciszyć i powspominać najważniejsze rodzinne momenty, a my ze swojej strony gwarantujemy w Takiej Sytuacji dyskretną obsługę.

organizacja przyjęcia okolicznościowego

impreza okolicznościowa

Co oferujemy w ramach organizacji imprezy okolicznościowej?

Z chęcią wysłuchamy, jak wyobrażasz sobie świętowanie ważnych wydarzeń w Takiej Sytuacji, a później zrobimy wszystko, by ten dzień właśnie tak wyglądał. Wspólnie stworzymy scenariusz przyjęcia okolicznościowego, w którym zawrzemy najważniejsze szczegóły.

Możemy dobrać dekoracje kwiatowe wedle życzenia naszych gości oraz przygotować zarówno sam wyjątkowy obiad, jak i cały zestaw dań obejmujący przystawki, obiad, kolację i deser. 

Jeśli chcesz zorganizować u nas niezapomnianą imprezę okolicznościową lub firmowe spotkanie, zapraszamy w nasze progi. Wspólnie zaplanujemy wspaniały wieczór dla Twoich najbliższych – podpowiemy najciekawsze dania i przygotujemy menu, które zachwyci wszystkich gości. 

Taka Sytuacja – jesteśmy na Tarchominie, ale organizujemy przyjęcia okolicznościowe także dla klientów z Białołęki i dalszych rejonów Warszawy.

Zamknij

Zamówienie